Kategorie

Producenci

Cini grzałka elektryczna MEK 06 chromowana 600 W do grzejników

Cini grzałka elektryczna MEK 06 chromowana 600 W do grzejników

Grzałka chrom. o mocy 600 W do grzejników łazienkowych, suszarek lub jako dodatkowy element grzejny do kaloryferów oraz innych urządzeń grzewczychWięcej szczegółów

193,00 zł

2 Inne produkty w tej samej kategorii:

Grzałka z elektronicznym termoregulatorem typu MEK, to urządzenie służące do ogrzewania małych systemów takich jak: grzejniki łazienkowe, suszarki na ręczniki lub jako dodatkowy element grzejny do kaloryferów (stalowych, aluminiowych, miedzianych)) oraz innych urządzeń grzewczych.

Urządzenia typu MEK składają się z:

  • elementu grzejnego o specjalnej konstrukcji

  • termoregulatora elektronicznego do regulowania temperatury i bezpieczników termicznych (podwójne zabezpieczenie) znajdujących się w obudowie o wymiarach 41X51,5 mm

Urządzenie typu MEK pracuje na zasadzie efektu termosyfonowego, gdzie grzałka elektryczna odgrywa rolę pompy termodynamicznej. Cyrkulacja wody, wywołana efektem termosyfonu pozwala na równomierne ogrzewanie całej powierzchni grzejnika. Pokrętło elektronicznego termoregulatora umożliwia precyzyjną regulację temperatury grzejnika, natomiast zabezpieczeniem przed ewentualnym przegrzaniem są bezpieczniki termiczne, które przy przekroczeniu maksymalnej temperatury topią się i przerywają obieg prądu zasilającego grzałkę.

Grzałka posiada dwa rodzaje zabezpieczeń termicznych. Jednym z nich jest bezpiecznik termiczny, topikowy, który w przypadku przegrzania przerywa obieg prądu. Pokrętło elektronicznego termostatu umożliwia regulację temperatury grzejnika. Świecenie lampki sygnalizującej - znajdującej się na wewnątrz obudowy - wskazuje na pracę grzałki. Urządzenie MEK zostało wykonane w taki sposób, by można było je łatwo zamontować bez pomocy fachowca. Do każdego urządzenia załączamy szczegółową instrukcję montażu.

Grzałka MEK jest wykonana z najlepszej jakości atestowanych materiałów i elementów, co stanowi gwarancję jej nienagannego funkcjonowania.

Dane techniczne:

Napięcie: 230 V ~ 50Hz

Moc grzewcza: 600 W

Regulacja temp.: 5-70°C +/- 3°C

Kabel przyłączeniowy 1.8m: PP/J-Y 3 x 0,75

Temp. topnienia bezp.: 99 °C

Klasa izolacji: I

Gwint grzałki: ½"

Masa (g): 440

Długość (mm): 355

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter