Kategorie

Producenci

Elektromet POMPA CIEPŁA HP ALFA

Elektromet POMPA CIEPŁA HP ALFA

Pompa ciepła HP ALFA 2,4 przeznaczona jest do podłączenia do zbiornika c.w.u.

Więcej szczegółów

07300024

Ostatnie egzemplarze!

4 790,00 zł

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pompa ciepła odbiera energię z powietrza i przekazuje ją do zbiornika ciepłej wody użytkowej.W połączeniu z odpowiednim zbiornikiem mogą zapewnić całodzienne pokrycie zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową w gospodarstwach domowych

Wykorzystanie powietrza z otoczenia jest jednym z najprostszych sposobów ogrzania wody użytkowej.

 Czas podgrzewania wody przez pompy HP ALFA 2.4 do zadanej temperatury uzależniony jest od temperatury zasysanego powietrza, która nie powinna być niższa niż 5ºC i nie wyższa niż 35 ºC.

 W czasie zwiększonego zapotrzebowania na gorącą wodę i jednocześnie niskiej temperatury otoczenia użytkownik powinien posiadać możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej z źródła podstawowego np. kotła c.o. lub grzałki elektrycznej zamontowanej w zbiorniku c.w.u. itp.

Pompa ciepła może współpracować z każdym typem zbiornika c.w.u. Pompę ciepła najlepiej zainstalować w pomieszczeniu, w którym ciepło jest stale „produkowane” a zarazem nie jest wykorzystywane. Może to być pomieszczenie, w którym znajduje się kocioł c.o., pralka, suszarka a także chłodziarka lub zamrażarka. Powietrze może być również pobierane z zewnątrz budynku. Natomiast usuwane zimne powietrze można wykorzystać np. do obniżenia temperatury w sąsiedniej spiżarce lub piwnicy z zapasami żywności

 Zewnętrzna obudowa pompy ciepła wykonana jest z blachy pokrytej farbą proszkową a pokrywa z tworzywa sztucznego

 Pompy ciepła sterowana jest sterownikiem EL-41 firmy TECH. Steruje on pracą sprężarki, pompy obiegowej, wentylatora, grzałki oraz pompy dodatkowego źródła ciepła.

KOSZTY TRANSPORTU USTALANA INDYWIDUALNIE !!!!!!!!!!!!!!

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter