Producenci

raty
Elektromet neo 3,5kW nadumywalkowy

Elektromet neo 3,5kW nadumywalkowy

Ogrzewacz typu NEO jest urządzeniem ciśnieniowym. Jego kształt i zalety funkcjonalne oraz wysoki poziom bezpieczeństwa wyróżniają go na rynku.

Więcej szczegółów

206-00-131

Ostatnie egzemplarze!

239,00 zł

Kupuj na Raty!

Przepływowy ogrzewacz wody typu NEO przeznaczony jest do natychmiastowego podgrzewania wody dla potrzeb gospodarstwa domowego i rolnego, sklepu, warsztatu, itp. Może być zainstalowany wszędzie tam, gdzie jest doprowadzenie wody i energii elektrycznej, za wyjątkiem pomieszczeń zagrożonych niebezpieczeństwem wybuchu oraz w których temperatura spada poniżej 0°C (ogrzewacz nie może być załączony jeśli woda w ogrzewaczu jest zamarznięta).

Ogrzewacz jest przystosowany do współpracy z większością dostępnych na rynku baterii. Jest urządzeniem ciśnieniowym, ale może też pracować w układzie bezciśnieniowym, np. z baterią trójdrożną. 

Ogrzewacz NEO jest bardzo ekonomiczny w użytkowaniu, łatwy w obsłudze i trwały w eksploatacji dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na korozję. Temperatura podgrzewanej wody zależy od natężenia strumienia wody, mocy grzałek oraz temperatury wody w instalacji. Otwarcie zaworu ciepłej wody w baterii powoduje samoczynne włączenie ogrzewacza i otrzymanie ciepłej wody zgodnie z danymi technicznymi.

 

Wygoda użytkowania - zalety:

  • otrzymujemy natychmiast dowolną ilość ciepłej wody zależnie od potrzeb w niezwykle oszczędny sposób bez jej gromadzenia i strat ciepła,
  • posiada małe rozmiary oraz dużą łatwość montażu i użytkowania,
  • łatwa i bezpieczna eksploatacja podgrzewacza,
  • dwupoziomowe zabezpieczenie temperaturowe,
  • załączanie elementu grzejnego za pomocą półprzewodnika wysokiej jakości,
  • układ załączania odporny na powietrze w wodzie,
  • inteligentna kontrolka typu led informująca o wszystkich możliwych czterech stanach ogrzewacza.

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter