Producenci

Katalog

raty

przepływowe ogrzewacze elektryczne

Jest 61 produktów.
przepływowe ogrzewacze elektryczne

Popularnym sposobem na ogrzewanie ciepłej wody użytkowej jest stosowanie przepływowych ogrzewaczy elektrycznych....

Popularnym sposobem na ogrzewanie ciepłej wody użytkowej jest stosowanie przepływowych ogrzewaczy elektrycznych. Gwarancją komfortowego użytkowania c.w.u. jest instalacja przepływowych ogrzewaczy wody Bosch, Dafi, Wijas, Elektromet, Kospel, Stiebel Eltron. Proponowane rozwiązania to niezależne urządzenia, które pracują wyłącznie na potrzeby ciepłej wody użytkowej, dzięki temu wyróżniają się wydajnością, a także energooszczędnością. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Warto pamiętać, że wybór przepływowego ogrzewacza wody Bosch, Wijas, Kospel czy innego producenta musi być dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta, a także jego zapotrzebowania na wodę.

Przepływowe ogrzewacze elektryczne – o czym warto pamiętać?

W przypadku wyboru przepływowego ogrzewacza wody Bosch, Dafi czy innego producenta warto wiedzieć, że moc wyższa niż 6 kilowatów musi wiązać się z tym, że urządzenie będzie potrzebowało zasilania prądem trójfazowym. W związku z tym przed dokonaniem wyboru warto zwrócić się do zakładu energetycznego w sprawie wyrażenia zgody na większy przydział mocy. Elektryczne przepływowe ogrzewacze wody Bosch mogą zostać podłączone do pozostałych źródeł ciepła w domu, np. kotła gazowego lub kotła na paliwo stałe.

Przepływowe ogrzewacze wody Bosch – jakość w dobrej cenie

Oferowane przepływowe ogrzewacze wody Bosch to bardzo komfortowe i oszczędne rozwiązanie, które podniesie bezpieczeństwo w obiektach mieszkalnych. Urządzenia wyróżniają się nowoczesnym systemem montażowym – to gwarancja szybkiej i bezproblemowej instalacji sprzętu w wybranym miejscu. Przepływowe ogrzewacze wody Bosch zapewniają dostarczenie wody o zadanej wcześniej temperaturze. Producent deklaruje, że woda jest dostarczana z dokładnością nawet do 0,5⁰C. Urządzenia pozwalają na zaoszczędzenie nawet 30% energii w porównaniu do produktów sterowanych hydraulicznie.

Więcej

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter