Producenci

raty

EKOLOGIA

Jest 1 produkt.

Zarówno względy prośrodowiskowe, jak i czynniki ekonomiczne przemawiają za tym, by zdecydować się na rozwiązania...

Zarówno względy prośrodowiskowe, jak i czynniki ekonomiczne przemawiają za tym, by zdecydować się na rozwiązania grzewcze premiujące ekologię. Stosowanie pomp ciepła Biawar czy elektrycznych kotłów Kospel na pewno pozytywnie odbije się na płucach każdego domownika oraz w budżecie domowym. Takie rozwiązania są bardzo wydajne, a przy okazji również atrakcyjne pod względem ekonomicznym. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych urządzeń służących do ogrzewania wody użytkowej w naszym sklepie.

Jak działa pompa ciepła Biawar?

Pompa ciepła Biawar służy do pobierania powietrza zewnętrznego, a także powietrza otaczającego urządzenia lub pochodzącego z pozostałych pomieszczeń w obiekcie. Produkt jest wykorzystywane do wydajnej produkcji ciepłej wody użytkowej w specjalnym zbiorniku c.w.u., który został wyposażony w wężownicę, umożliwiającą pełną integrację z istniejącymi już wcześniej sprzętami grzewczymi. Pompa ciepła Biawar może zostać podłączona do kolejnego źródła ciepła. Urządzenie świetnie pracuje zintegrowane również z kotłami na paliwo stałe lub kolektorami słonecznymi. Oferowane pompy ciepła Biawar rewelacyjnie działają również w niekorzystnych warunkach pogodowych. Gdy temperatura spadnie nawet do -25⁰C, urządzenie będzie pracować w najlepszy możliwy sposób.

Elektryczne kotły Kospel – dlaczego warto?

Elektryczne kotły Kospel to ekologiczne ogrzewacze przepływowe, które charakteryzują bardzo niskim zużyciem energii. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca, dlatego nie ma problemu z jego instalacją nawet w niewielkich pomieszczeniach. Elektryczne kotły Kospel świetnie działają razem z dowolną instalacją centralnego ogrzewania, a także z różnymi wymiennikami c.w.u. W tym ostatnim przypadku producenci zadbali o to, aby urządzenie mogło regulować temperaturę wody – można również załączyć pompę cyrkulacyjną razem z programem tygodniowym lub dobowym. Elektryczne kotły Kospel są wyposażone w niezbędną armaturę zabezpieczającą.

Więcej

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter