Producenci

Katalog

raty

Główna

Jest 179 produktów.

Podkategorie

 • bojlery elektryczne bojlery elektryczne
 • kotły elektryczne kotły elektryczne
 • ogrzewacze gazowe ogrzewacze gazowe
 • wymienniki i zasobniki wymienniki i zasobniki
 • pompy ciepła pompy ciepła
 • naczynia przeponowe i wzbiorcze naczynia przeponowe i wzbiorcze
 • kotły gazowe kotły gazowe
 • ogrzewanie wody użytkowej ogrzewanie wody użytkowej
 • Kosiarki i wykaszarki Kosiarki i wykaszarki

  W naszej ofercie znajdziesz niezawodne polskie kosiarki elektryczne JakMet, noże do kosiarek, przedłużacze i inne niezbędne akcesoria. Firma rozpoczęła produkcję kosiarek w 2004 roku, lecz początki tej marki sięgają jeszcze głębiej – od 1996 przedsiębiorstwo specjalizowało się w samodzielnej produkcji detali do kosiarek. Ogromne doświadczenie w branży ślusarskiej sprawia, że kosiarki elektryczne JakMet wyróżniają się doskonałą jakością, precyzją wykonania oraz świetną wydajnością. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli sprzętu w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania także z ofert wyprzedażowych – sezonowe promocje to świetna okazja, by zaopatrzyć się w niezawodne kosiarki elektryczne JakMet. Do każdego produktu dołączamy szczegółową specyfikację techniczną.

  Bogaty wybór modeli kosiarek elektrycznych JakMet

  W naszej ofercie znajdziesz także nowoczesną linię CR kosiarek elektrycznych JakMet, zaprojektowanych i wyprodukowanych w całości w polskiej fabryce w Kraśniku. Producent użył wyłącznie polskich podzespołów. Idealnym wyborem jest model kosiarki elektrycznej JakMet 1900CR, którego siłę napędową stanowi rewelacyjny, wysokoobrotowy, bezszczotkowy silnik indukcyjny. Jeśli szukasz sprzętu, który będzie wyróżniał się doskonałą wydajnością cięcia, a także bezgłośnym trybem pracy, znalazłeś idealne rozwiązanie. Kosiarki elektryczne JakMet zostały wykonane ze specjalnego tworzywa, charakteryzującego się świetną odpornością na uszkodzenia, obicia, korozję, a także uderzenia mechaniczne. Niezależnie od modelu wszystkie koła kosiarek elektrycznych JakMent gwarantują płynny posuw – można ją prowadzić z lekkością dzięki osadzeniu kół na podwójnych łożyskach kulkowych. Takie rozwiązanie zapewnia także doskonałą przyczepność na każdym podłożu – nawet suchej lub mokrej trawie.

 • sterowniki, regulatory i siłowniki sterowniki, regulatory i siłowniki
 • Technika grzewcza Technika grzewcza
 • ogrzewacze pomieszczeń ogrzewacze pomieszczeń

  Istnieją lokacje, które wymagają ciepłej wody bieżącej, ale wykonanie instalacji jest uniemożliwione przez ograniczenia techniczne lub ekonomiczne. Skutecznym rozwiązaniem tej sytuacji jest zakup ogrzewaczy Bosch, które są zasilane energią elektryczną. Wystarczy krótka chwila, by dostarczyć użytkownikom strumień ciepłej wody. Oferowany sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, więc sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, np. w lokacjach niezamieszkałych oraz przestrzeniach biurowych. Ogrzewacze Bosch są idealnym wyborem w przypadku potrzeby wyposażenia pokojów socjalnych. W naszej ofercie znajdują się także inne przepływowe ogrzewacze elektryczne. Zapraszamy do zapoznania się z bogaty asortymentem!

  Ogrzewacze Bosch – na co zwrócić uwagę?

  W naszej ofercie znajduje się wiele różnych modeli ogrzewaczy Bosch. Przy wyborze konkretnego urządzenia, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na parametry związane z mocą, wyrażoną w kilowatach. Zasada jest bardzo prosta: im większe właściwości, tym ogrzewacz Bosch będzie mógł podgrzać więcej wody w tym samym czasie. Atutem urządzeń jest intuicyjna obsługa – wygodne przyciski ułatwiają sterowanie. Ogrzewacze Bosch są wyposażone w specjalny system wykrywania pęcherzyków powietrza, służący do zabezpieczenia grzałki przed przegrzaniem. Takie nowoczesne rozwiązanie wpływa na doskonałą żywotność sprzętu do ogrzewania wody użytkowej. Produkty z naszej oferty gwarantują najwyższy komfort użytkowania w każdych warunkach. Zaletą ogrzewaczy Bosch jest niski poziom generowanego hałasu, dzięki czemu urządzenia nie zakłócą spokoju mieszkańców o każdej porze dnia. Nowoczesna technologia zapewnia oszczędność wody oraz energii elektrycznej, dzięki czemu ogrzewacze Bosch są chętnie wybierane przez zwolenników ekologicznego trybu życia.

 • czujniki tlenku węgla czujniki tlenku węgla
 • Anody magnezowe Anody magnezowe

  Anody magnezowe do wymienników oraz ogrzewaczy elektrycznych

 • EKOLOGIA EKOLOGIA

  Zarówno względy prośrodowiskowe, jak i czynniki ekonomiczne przemawiają za tym, by zdecydować się na rozwiązania grzewcze premiujące ekologię. Stosowanie pomp ciepła Biawar czy elektrycznych kotłów Kospel na pewno pozytywnie odbije się na płucach każdego domownika oraz w budżecie domowym. Takie rozwiązania są bardzo wydajne, a przy okazji również atrakcyjne pod względem ekonomicznym. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych urządzeń służących do ogrzewania wody użytkowej w naszym sklepie.

  Jak działa pompa ciepła Biawar?

  Pompa ciepła Biawar służy do pobierania powietrza zewnętrznego, a także powietrza otaczającego urządzenia lub pochodzącego z pozostałych pomieszczeń w obiekcie. Produkt jest wykorzystywane do wydajnej produkcji ciepłej wody użytkowej w specjalnym zbiorniku c.w.u., który został wyposażony w wężownicę, umożliwiającą pełną integrację z istniejącymi już wcześniej sprzętami grzewczymi. Pompa ciepła Biawar może zostać podłączona do kolejnego źródła ciepła. Urządzenie świetnie pracuje zintegrowane również z kotłami na paliwo stałe lub kolektorami słonecznymi. Oferowane pompy ciepła Biawar rewelacyjnie działają również w niekorzystnych warunkach pogodowych. Gdy temperatura spadnie nawet do -25⁰C, urządzenie będzie pracować w najlepszy możliwy sposób.

  Elektryczne kotły Kospel – dlaczego warto?

  Elektryczne kotły Kospel to ekologiczne ogrzewacze przepływowe, które charakteryzują bardzo niskim zużyciem energii. Urządzenie zajmuje niewiele miejsca, dlatego nie ma problemu z jego instalacją nawet w niewielkich pomieszczeniach. Elektryczne kotły Kospel świetnie działają razem z dowolną instalacją centralnego ogrzewania, a także z różnymi wymiennikami c.w.u. W tym ostatnim przypadku producenci zadbali o to, aby urządzenie mogło regulować temperaturę wody – można również załączyć pompę cyrkulacyjną razem z programem tygodniowym lub dobowym. Elektryczne kotły Kospel są wyposażone w niezbędną armaturę zabezpieczającą.

 • trójfazowe (400V) trójfazowe (400V)

Produkty na stronie

Produkty na stronie

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter